Bank Spółdzielczy w Miedźnej
Strona Główna | Aktualności | Kontakt
25 WRZESIEŃ 2017
21 marzec 2017 - PROMOCJA KREDYTU ŚWIĄTECZNEGO

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty kredytu  świątecznego.
 Oprocentowanie już od 2.5%

 więcej...
21 luty 2017 - Policyjny Sznupek
 
W ciągu ostatniego tygodnia Sznupek - maskotka śląskiej Policji wraz z Bankiem Spółdzielczym w Miedźnej  odwiedziła Przedszkola.  Podczas wizyt Sznupkowi towarzyszył policjant z Wydziału Prewencji KPP w Pszczynie, który uczył dzieci jak prawidłowo przechodzić przez drogę ...


 

 więcej...
2 luty 2017 - Bezpieczny SENIOR
 
W dniach 01 - 02 luty br. w  Gminnym  Przedszkolu  Publicznym  Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym im. Juliana Tuwima w Woli odbyły się spotkania z Seniorami z okazji Dnia Babci i Dziadka. 

 

więcej...
19 styczeń 2017 - Spotkanie dla Przedsiębiorców

W dniu 19.01.2017r. Bank Spółdzielczy w Miedźnej uczestniczył w spotkaniu dla Przedsiębiorców. Organizatorem spotkania  był  Europe Direct – Śląsk, Urząd Miejski w Pszczynie oraz  Agencja Rozwoju   i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. z o.o.

Głównymi tematami spotkania były m.in. zasady ubiegania się o wsparcie w ramach Funduszy Europejskich , kwalifikowalność kosztów, kryteria oceny projektów. Spotkanie poprowadził przedstawiciel Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości z Chorzowa.

Wszystkie Firmy,  które potrzebują wsparcia finansowego serdecznie zachęcamy do współpracy!

więcej...
18 styczeń 2017 - Bezpieczny Senior


 
W dniu 16.01.2017r. Bank Spółdzielczy w Miedźnej oraz Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez Gminne Przedszkole w Miedźnej z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Podczas spotkania st. sierż. Szymon Czysz przypomniał podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się na drodze oraz przybliżył temat  działania oszustów, którzy wyłudzają pieniądze „metodą na wnuczka”.  Aby podnieść poziom bezpieczeństwa na koniec spotkania wszyscy zaproszeni Goście otrzymali opaski odblaskowe, które były upominkiem od Banku Spółdzielczego w Miedźnej.

 

 


więcej...
13 styczeń 2017 - WYPRZEDAŻ KREDYTÓW

Szanowni Państwo,
to już ostatnie dni aby skorzystać z kredytu świątecznego. Tylko do końca stycznia br. oprocentowanie kredytów  już od  2,5% 
serdecznie zapraszamy !


 

więcej...
Chcesz otrzymywać aktualne informacje zapisz się do newslettera.
Wyślij
O Banku | Bankomaty | Dokumenty do pobrania | Kalkulator kredytowy | Kontakt | Polityka Prywatności