Bank Spółdzielczy w Miedźnej
Strona Główna | Aktualności | Kontakt
20 LISTOPAD 2017
16 czerwiec 2017 - Terminale płatnicze
Szanowni Państwo,
Bank Spółdzielczy w Miedźnej wraz z Firmą ITCARD przygotował dla Państwa nową ofertę terminali płatniczych. Planet Pay obsługuje ponad 7 000 terminali płatniczych w Polsce. Oferta Planet Pay, skierowana zarówno do pojedynczych punktów handlowo-usługowych jak i dużych firm, łączy wszystkie elementy, niezbędne do wdrożenia akceptacji kart płatniczych z korzyścią dla biznesu: nowoczesne terminale renomowanych producentów, niezawodność i bezpieczeństwo transakcji, szybkie rozliczenia płatności, dodatkowe usługi przynoszące dochód oraz całodobowe wsparcie Help Desk.

 


więcej...
22 maj 2017 - III Bankowy Rajd Rowerowy
 
W dniu 25 czerwca 2017 r.(niedziela) Bank Spółdzielczy w Miedźnej zaprasza na III Bankowy Rajd Rowerowy. Tegoroczna trasa będzie liczyć 22 kilometry. Zgłoszenia będą przyjmowane od 22 maja do 08 czerwca 2017r.  Ilość miejsc ograniczona.  W przypadku przekroczenia planowanej liczby uczestników w rajdzie organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia listy. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wypełnienie i dostarczenie  wypełnionej karty zgłoszeniowej.

Serdecznie zapraszamy!więcej...
17 maj 2017 - Spotkanie dla mieszkańców

 
Bank Spółdzielczy w Miedźnej serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem porad dotyczących ustalania prawa i wysokości emerytur dla osób urodzonych po 31.12.1948r.  Porad będzie udzielać Przedstawiciel  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.  Spotkanie odbędzie się w dniu 07.06.2017r. (środa) o godzinie 10.00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Miedźna

serdecznie Państwa zapraszamy !
 
 

więcej...
9 maj 2017 - Ubezpieczenia
5 maj 2017 - Ubezpieczenia Lloyd's
 

Lloyd’s z siedzibą w Londynie to najstarsza instytucja ubezpieczeniowa na świecie. Jego historia liczy ponad 300 lat, a siłę finansową potwierdzają wszystkie globalne agencje ratingowe.Lloyd’s jest największym na świecie rynkiem ubezpieczeń specjalistycznych. Pozwala to Lloyd’s na oferowanie unikalnych rozwiązań ubezpieczeniowych nawet dla najbardziej wymagających klientów.

 


więcej...
13 kwiecień 2017 - Życzenia świąteczne

 

 

 


więcej...
Chcesz otrzymywać aktualne informacje zapisz się do newslettera.
Wyślij
O Banku | Bankomaty | Dokumenty do pobrania | Kalkulator kredytowy | Kontakt | Polityka Prywatności